Održan malonogometni turnir 2017

Kao i proteklih godina  tako i ove godine sve je proteklo u najboljem redu i ovim putem zelim da se zahvalim svima koji su pomogali u pripremi a takodje i na dan Turnira.

Mi smo opet dokazali da mozemo odraditi sa malo dobre volje svaki izazov koji se stavi pred nas. Isto tako se zahvaljujem svima koji su navratili da nas podrže,iako bi taj broj realno gledajući koliko nas ima trebao biti i veći, ali sša je tu je navikli smo na to. Takođe bih se zahvalio i našemu Sponzoru Pbh Idea koji se odazvao na naš poziv . Što se tiče sportskih rezultata mi smo zasluženo odnijeli prva mjesta u sve tri kategorije. To je jos jedan dokaz da mi vodimo računa o našim najmlađim igraćima kao i o Seniorima. Posebno su se istakli najmlađi U13 koji su pobijedili ubjedljivo u svojoj kategoriji iako su bili puno mlađi od ostalih ekipa. To nam daje nadu da u budućnosti ne trebamo da brinemo za kvalitetu naših ekipa ali nam ostaje obaveza da to sve i dalje pratimo i okupljamo kad imamo prilike. Takođe jedno hvala našim trenerima koji to sve okupljaju i svoje slobodno vrijeme poklanjaju za dobrobit našeg Kluba.


 

Seniori

1. NK Lašvanska Dolina

2. HNK Kroatien SZ

3. NK Slunj

4. NK Bugojno

Aktivni

1. Cream Club

2. FC BBQ

3. Stari Jarani

4. NK Marjan

U13

1. HNK Kroatien SZ 1

2. NK Bugojno

3. HNK Kroatien SZ 2

4. NK Marjan

5. NK Lašvanska Dolina

Fair play

NK Alkari

NK Slunj


  • 01-turnir2017
  • 02-turnir2017
  • 03-turnir2017
  • 04-turnir2017
  • 05-turnir2017
  • 06-turnir2017
Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)
Bernard Pranjić

Predsjednik HNK Kroatien Schwyz

Napiši komentar

Provjerite jeste li unijeli sve potrebne informacije, označeno zvjezdicom (*). HTML kod nije dozvoljen.

HNK Kroatien Schwyz osnovan je 1995. godine pod imenom HNK Mladost Schwyz sa sjedištem u Schwyzu. opširnije

Prijavi se za naše novosti

Popularne kategorije